Порошенко анонсував зростання зарплат частини українців

logo


Президент України повідомив про майбутнє підвищення зарплат для працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій. Про це Петро Порошенко заявив в п’ятницю, 15 вересня, під час заходів в Київській області з нагоди професійного свята Дня рятівника.

За словами Порошенка, зарплата співробітників ДСНС може вирости на тисячу гривень. За попередніми підрахунками грошове забезпечення рятувальників буде збільшуватися більш ніж на тисячу гривень, і це стане другим підвищенням зарплат в службі в поточному році, передає «Народна Правда».

При цьому глава держави зазначив, що можливо зарплата рятувальника залишається не такою високою, як хотілося б, але її збільшення демонструє, що рух здійснюється в правильному напрямку.

Раніше повідомлялося про зростання зарплат для учасників бойових дій в АТО. Про це заявив міністр оборони Степан Полторак.

Також повідомлялося про те, що в Раді запропонували підвищити мінімальну зарплату для українців. З такою ініціативою до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана звернулися депутати від БПП.Читайте также: