Полторак розповів, як Україна поверне окупований Донбас

logo


Полторак розповів, як Україна поверне окупований Донбас

Київ не розглядає шлях силового повернення окупованих територій Луганська і Донецька під свій контроль, заявив міністр оборони України Степан Полторак в інтерв’ю німецькому телеканалу Deutsche Welle.

Він упевнений, що непідконтрольні території Донбасу повернуться під контроль української влади. «Ми переконані, що Донецьк і Луганськ — територія України», — сказав міністр.

Полторак також розповів, що за час військової операції на південному сході загинули двоє тисячі шістсот п’ятдесят п’ять українських військовослужбовців. За його словами, в цілому загинули більше 10 тисяч українців, ще більше 20 тисяч було поранено, Україна «втратила 43 тисячі квадратних кілометрів землі».

У квітні секретар Ради нацбезпеки і оборони України Олександр Турчинов анонсував наступ військових на Донбасі. Він закликав військових «метр за метром, кілометр за кілометром просуватися на схід» і підкреслював, що «головне — не проскочити кордон».

Раніше глава МВС Арсен Аваков також заявляв, що українські військові повинні бути готові до повернення окупованих територій. У лютому він заявляв про наявність конкретного плану щодо повернення Донбасу. У той же час міністр запевняв, що повернення Донбасу має бути забезпечено дипломатичним, а не військовим шляхом.

Loading…Читайте также: