Політолог: у 2018 по середній зарплаті ми виходимо на довоєнний рівень в 400 доларів

logo


Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: зарплата

Популярний український політтехнолог Андрій Золотарьов у своїй аналітичній статті в «Голосі столиці» висловив переконання, що ми зараз вже на 20 років відстали від ситуації, яка була до революції Переваги.

1805_783.jpg (35.2 Kb)

За словами українського політолога Тараса Чорновола, заперечуючи Золотарьову потрібно відзначити, що як можна відстати на 20 років від подій, які були 4 роки тому, очевидно, що в своїй статті Золотарьов хотів, сказати, що нам ще потрібно 20 років, щоб надолужити згаяне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пенсії пересічного українця збільшилися на 40%

Тарас Чорновіл зазначає, що в питаннях важкої індустрії відставання дійсно зберігається, так як саме підприємства цієї галузі втрачені в Донбасі, але по більшості інших показників ми або вийшли на рівень 2013 року, або наближаємося. Справа не в тому, що тепер все настільки добре, а частково і в тому, що до Революції за часів Януковича, зовсім не так солодко жилося, хоча ніякої війни в Україні не було.

Політолог підкреслює, що за показником середньої заробітної плати, що в 2013, що зараз не всі задовільно, але в наступному році як раз за цим показником ми виходимо на довоєнний рівень в 400 доларів. В американській валюті, щоб було коректне порівняння. Тому насправді треба виявляти і виправляти ряд деформацій в оплаті праці та нарощувати рівень зростання економіки, а про 20 років, це вже з області фантазій, а не реальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: