Подорожчання газу: Розенко прокоментував ситуацію

logo


Жодних підстав для подорожчання блакитного палива і тарифів ЖКГ в Україні не має.

Про це в ефірі однієї з радіостанцій заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, передає його прес-служба в Facebook. 

«Ціна на газ у нас зафіксована у проекті державного бюджету України на 2018 рік. Вона залишилася на рівні цього року. Зараз немає ніяких підстав говорити про підвищення ціни на газ для населення. Також немає підстав для зростання тарифів на житлово-комунальні послуги», — заявив Розенко. 

За його словами, місцеві органи влади повинні контролювати підприємства, які надають послуги, щоб вони не підвищували необґрунтовано ціни на ЖКГ. Він також підкреслив, що в меморандумі з МВФ немає жодних вимог щодо підвищення ціни на газ в цьому опалювальному сезоні.

Як повідомлялось, раніше Розенко заявив, що Осучаснення пенсій буде проведено згідно попереднього графіку.

«Справді, ми обіцяли, що з 1 жовтня пройде осучаснення пенсій. Я хочу вам сказати, що якщо Верховна Рада навіть у середині жовтня це рішення прийме ми осучаснення проведемо з 1 жовтня», — сказав Розенко.

За його словами, у Пенсійного фонду на сьогодні є всі можливості провести перерахунок пенсій «заднім» числом.

Нагадаємо, відповідно до пенсійної реформи, процес осучаснення пенсій має завершитися у 2021 році, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

В Україні поки що не планують підвищувати пенсійний вік для громадян, натомість уряд збільшує вимоги до страхового стажу.

За словами віце-прем’єр-міністра Павла Розенка, пенсійна реформа запрацює з 2019 року.

Люди, які не мають необхідного стажу і будуть виходити на пенсію протягом найближчих трьох років, зможуть отримувати держдопомогу на рівні прожиткового мінімуму (1762 грн на сьогодні).

Максимальна пенсія після прийняття законопроекту про пенсійну реформу залишиться на рівні 10 740 грн. 

Нагадаємо, раніше ІА «Грушевського,5» повідомляло, які послуги подорожчають найближчим часом.

Подписывайтесь на аккаунт Грушевского,5 в Twitter, Facebook: в одной ленте — все, что стоит знать о работе украинского и мировых парламентов.Читайте также: