Податок на прибуток навряд замінять податком на виведений капітал цьогоріч

logo


Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал в 2017 році навряд чи відбудеться.

Про це міністр фінансів Олександр Данилюк повідомив в інтерв’ю «Українським новинам».

«Очевидно, що в рамках бюджетного процесу цього року це буде (заміна податків), тільки якщо ми різко скоротимо видатки до 2-го читання. Але ви розумієте, що цього року такі істотні зміни малоймовірні», – сказав він.

«Крім того, для впровадження мають бути розроблені підзаконні акти. У кожному разі, законопроект розроблений, модель є, а значить, є що обговорювати в Кабінеті міністрів і парламенті», – пояснив Данилюк.

Він додав, що податок на прибуток має велике значення для поповнення держбюджету.

«На перших етапах будуть втрати бюджету. Суми дуже великі — 35-40 мільярди гривень. Виникає питання компенсаторів. Звучать ідеї різні: давайте піднімемо інші податки.

«Моя принципова позиція – податки підвищувати не можна, а компенсатором має бути зниження державних видатків. Тому ми цей закон зараз подали на розгляд Кабміну й далі будемо визначатися, які саме видатки урізати», – сказав Данилюк.

Як відомо, у червні Міністерство фінансів оголосило про плани ввести податок на виведений капітал замість податку на прибуток.

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.