Під українські санкції потрапили 13 іноземних журналістів – документ

logo


15 травня Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». До санкційного списку потрапили журналісти з Росії, Болгарії, Польщі, Молдови та Німеччини.

Під українські санкції потрапили 13 іноземних журналістів – документ
Під українські санкції потрапили 13 іноземних журналістів – документ

Відповідний документ розміщено на офіційному сайті президента.

Йде мова про відмову в наданні та скасуванні віз, застосуванні інших заборон в’їзду на територію України строком на один рік.

До списку увійшли п’ятеро іноземних журналістів: болгарська журналістка  Магдалена Ташева; блогер «Novorossia News Agency», «Adnovum» (Польща) Давід Березіцький; кореспондент телекомпанії «НТВ» ( Німеччина) Максим Бєрьозін; журналіст, блогер інформагентства «Novorossia News Agency» (Польща) Давид Худжец; блогер, керівник Єдиного інформаційно-аналітичного центру «Eurasia inform» (Молдова) Володими Букарський .

Також у санаційний список потрапили семеро російських представників ЗМІ: журналіст інформаційного агентства «Ruptly» Данило Анісімов; генеральний директор міжнародної мережі «Первый канал» Олексій Єфімов, президент медіа-холдингу «Красная звезда» Олексій Піманов; редактор газети «Известия» Олександр Потапов; журналіст, головний редактор журналу «Эксперт» Валерій Фадєєв; головний редактор видання «Российская газета» Владислав Фронін; головний редактор видання «Взгляд.ру» Олексій Шаравський.

У санкційному списку також значиться громадянка України Олена Березовська, яка проживає у Москві та керує інтернет-виданням «Украина.ру», створеного інформаційним агентством «Russia today» у РФ.  Крім відмови в наданні та скасуванні віз і забороні в’їзду на територію України документом передбачається блокування активів пані Березовської (тимчасове обмеження права особи користуватися та розпоряджатися належним їй майном) строком на три роки.

Нагадаємо, 15 травня Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», які передбачають блокування mail.ru, «Яндекса», соцмереж «ВКонтакте» та «Однокласники».

Фото: «Експрес»Читайте также: