Перший заступник голови МВФ Девід Ліптон прибув у Київ

logo


У середу, 13 вересня, Ліптон і директор Європейського департаменту МВФ Пол Томсен зустрінуться з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом. Крім того, в прес-службі Мінфіну підтвердили участь у цій зустрічі також заступника міністра фінансів Сергія Марченка, — повідомили в представництві МВФ в Україні, інформує «Інтерфакс-Україна».

В рамках візиту, Ліптон також зустрінеться з президентом Петром Порошенком та правлінням Національного банку України.

Заступник голови МВФ перебуватиме в Києві до 14 вересня.

Раніше iPress.ua повідомляв, що Місія Міжнародного валютного фонду прибуде в Україну 12 вересня для аналізу виконання Меморандуму про співпрацю з фондом.

Нагадаємо, що в березні 2015 року МВФ відкрив чотирирічну програму EFF для України на суму $17 млрд. Вона передбачала проведення щоквартального перегляду програми і виділення Києву 2015 року чотирьох траншів, 2016 року — ще чотирьох. Насправді Україна отримала тільки чотири транші, а терміни їх виділення затягнулися. Перший транш на $5 млрд Україна отримала в березні 2015 року, другий на $1,7 млрд — у серпні 2015 року, третій на $1 млрд — у вересні 2016 року, четвертий на $1 млрд — у квітні 2017 року.

Крім МВФ, Україна виплачує процентний дохід за реструктуризованими єврооблігаціями. 1 березня власникам паперів було перераховано $505 млн.