Перша партія вугілля зі США прибула в Україну (відео)

logo


https://youtu.be/S9f3hKd6R6w

У середу, 13 вересня, до України прибула перша партія вугілля зі Сполучених Штатів Америки. Понад шістдесят тисяч тонн вугілля марки антрацит в 02.15 надійшли в торговий порт Одеси, де відбувається розвантаження вугілля.

Про це повідомили в прес-службі порту «Південний», інформує видання «Народна Правда».

У повідомленні сказано, що розвантаження вантажу планують завершити протягом трьох діб.

«ДП «Морський торговельний порт «Южний» впевнено виконує доручення Міністерства інфраструктури  щодо прийому та відправки вугілля на українські ТЕС», – сказано в прес-службі.

Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер заявив, що це хороша новина для обох країн.

«Сьогодні ми отримали гарну новину, що перша партія американського антрацитового вугілля вже в Україні. Співпраця компанії-члена Палати «Xcoal Energy & Resources» та ПАТ «Центренерго» – це визначний крок для розвитку українсько-американських торговельних відносин», – сказав він.

Нагадаємо, в березні цього року поставки вугілля з «ЛДНР» були повністю припинені. Після цього Київ почав закуповувати вугілля у третіх країн, зокрема в ПАР.

Раніше ми повідомляли, що у Росії зробили несподівану заяву щодо постачання вугілля в Україну. РФ поставляє в Україну близько 10 млн. тонн вугілля і розраховує на збереження обсягів поставок.Читайте также: