Пенсійна реформа не зводиться виключно до підняття мінімальної пенсії – міністр

logo


Андрій Рева

Андрій Рева

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Пенсійна реформа не зводиться виключно до підняття мінімальної пенсії. Про це в ефірі програми «Право на владу» сказав міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє УНН.

«Реформа не зводиться виключно до підняття мінімальної пенсії. Реформа, яку прийняла Верховна Рада, має відновити соціальну справедливість у пенсійному забезпеченні. Всі люди, які працювали, які сплачували страхові внески, повинні мати диференційовані пенсії, які б залежали виключно від двох показників – страхового стажу та розміру тих внесків, які врони сплачували протягом свого трудового життя. До цієї реформи із майже 12 мільйонів пенсіонерів, 8,5 — мали однакову пенсію на рівні прожиткового мінімуму. Після реформи пенсії стають диференційованими і кожен пенсіонер отримає саме ту пенсію, яку він заробив», — сказав він.

Нагадаємо, міністр соціальної політики Андрій Рева розповів, що надходження до Пенсійного фонду збільшились на 40%.

Як повідомляв раніше УНН,Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що зміни до пенсійного законодавства запроваджують автоматичну індексацію пенсій.

Зауважимо, що пенсії, які були нараховані за спеціальними законами, не підлягають осучасненню відповідно до ухваленої пенсійної реформи.