Пенсії по новому — пенсійний фонд готується до нових нарахувань

logo


Пенсії по новому - пенсійний фонд готується до нових нарахувань

29 вересня 2017

9 мільйонів пенсіонерів зі всієї країни з них понад 446 тисяч мешканців Полтавщини очікують прийняття доленосного Закону «Про пенсійну реформу». Верховна рада повинна була його прийняти 21 вересня, але депутати перенесли розгляд цього питання на 3 жовтня. Не дивлячись на це Головне управління Пенсійного фонду області готове до нових нарахувань — зазначив його начальник Володимир Тараторін. Тільки для цього їм знадобиться вдвічі більше часу.

 Володимир Тараторін начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській обл.» Обычно пенси в обычном режиме, мы назначаем в тичении 4-5 дней. В случаи такого огромного перещёта.  для нас потребуется в пределах 10-15 дней. Если даже 3-о числа это будет принято, мы готовы работать день и ночь и сделать так чтобы пенсии были перещипаны именно в октябре. «

З ухваленням цього законопроекту, пенсії українців стануть більшими. Проте це підвищення буде не у всіх, адже нарахування для кожного пенсіонера буде різне. Все залежатиме від рівня заробітної плати та страхового стажу громадян. Останнє за новим законом, українці зможуть контролювати самі — говорить заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду області Володимир Носенко — оскільки необхідний робочий стаж можна буде докупити.

 Володимир Носенко перший заступник начальника Управління Пенсійного фонду України у Полтавській обл.» Нині більшість пенсіонерів отримують пенсії, які були осучаснені ще у 2012 році. . Ця величина складає 1197 грн. Після пенсійної реформи пропонується цю величину базову збільшити ніж у 3-и рази. Тобто замість 1197 буде 3764. Але підчас перерахунку буде знижена вартість величини страхового стажу.»

Разом з цим, працівники пенсійного Фонду області підготувалися й до запитів, які будуть надходити від громадян — значно розширили можливості дистанційного обслуговування та закупили 176 сучасних комп’ютерів. Подальша доля нарахування пенсій, буде залежати від рішення яке 3 жовтня приймуть депутати Верховної Ради.Читайте также: