П.Порошенко подякував президенту Мальти за послідовну підтримку в питані санкцій проти Росії

logo


КИЇВ. 16 травня. УНН. Президент Петро Порошенко подякував Мальті за підтримку територіальної цілісності України та позицію підтримку санкцій проти Росії. Про це він повідомив під час спільного брифінгу з президентом Мальти Марі-Луїз Колейро-Прека, передає УНН.

«Найбільш важлива річ, я хочу подякувати вам, мадам президент, вашому уряду за дуже сильну та надійну позицію у підтримці нашого суверенітету, територіальної цілісності та нашої незалежності. Ми відчуваємо ваше дружнє плече та стратегічне партнерство. І ми дуже цінуємо вашу позицію, що санкції мають залишатися допоки не буде повної імплементації Мінських угод.

Це єдиний механізм за яким ми зможемо зупинити війну, організувати умови, щоб Росія відвела всі свої війська з української території, відвела важку артилерію та озброєння, відпустила всіх заручників, створила умови для нормального функціонування СММ ОБСЄ та повернула контроль над частиною українсько-російського кордону для спостерігачів СММ та української влади», — сказав Президент.

Як повідомляв УНН, 15 травня президент України Петро Порошенко розпочав перший в історії державний візит до Республіки Мальта.

Під час візиту глави Української держави до Республіки Мальта заплановані зустрічі з президентом, прем’єр-міністром Мальти і спікером парламенту країни. Передбачається підписання низки двосторонніх документів, що сприятимуть інтенсифікації співробітництва між Україною та Республікою Мальта у різних сферах.Читайте также: