Ощадбанк продовжує модернізацію мережі та розвиток дистанційного обслуговування

logo


Ощадбанк реформує найстарішу в країні мережу, відкриваючи відділення нового формату. Такі установи – це світлі й просторі приміщення, нові стандарти обслуговування, універсальні працівники, цілодобові зони самообслуговування і найголовніше – нові банківські продукти на сучасних технологічних платформах. Хол-менеджери зустрічають клієнтів фразою «Вітаємо в Ощадбанку!» і навчають користуватись банкоматом і платіжним терміналом. У відділеннях нового формату передбачено електронне управління чергою, комфортні місця очікування та обслуговування.

На сьогодні з 27 повнофункціональних відділень у Чернівецькій області 18 – нового формату. Серед них 13 у Чернівцях та 5 – у районних центрах області: у Сторожинці, Глибокій, Хотині, Заставній та Новоселиці. Окрім того, Чернівецьке облуправління Ощадбанку активно проводить роботу з поліпшення умов обслуговування. Так, у відділенні на вулиці Руській, 253 збільшено зону обслуговування. Позитивні зміни в Ощадбанку відзначають і відвідувачі – в Ощаді стало комфортніше і зручніше.

Щоб люди мали змогу не стояти в чергах, у відділеннях міста і області додатково встановлено близько 50 терміналів самообслуговування. Заплановано розширення мережі таких терміналів.

Крім терміналів, клієнти можуть отримувати банківські послуги онлайн за допомогою веб- та мобайл-банкінгу Ощадбанку. Система онлайн-сервісів «Ощад 24/7» є однією з найкращих в Україні. Клієнти Ощаду можуть обслуговуватись дистанційно 7 днів на тиждень, 24 години на добу, без черг, отримуючи онлайн навіть ширший спектр послуг, ніж у відділенні.

Кількість сервісів в «Ощад 24/7» постійно зростає. В червні було запроваджено оформлення депозитів онлайн – без відвідування банківського відділення. Ставка за онлайн-депозитами на 0,5% у гривні та 0,25% в іноземній валюті вища, ніж за вкладами, відкритими у відділенні.Крім цього, у WEB-банкінгу «Ощад 24/7» можна:

отримувати інформацію про залишок власних коштів на рахунках, що відкриті в Ощадбанку;оплачувати будь-які рахунки за довільними реквізитами, в тому числі комунальні;переказувати кошти з картки на картку, з карткового рахунку на поточний (у т.ч. для погашення кредиту), з карткового рахунку на депозитний з правом поповнення;розміщувати кошти на рахунку «Мобільні заощадження»;встановлювати та змінювати ліміти на проведення операцій;відкривати віртуальну картку для розрахунків в Інтернеті;блокувати картку у випадку її втрати або крадіжки тощо.

Завітайте до відділень Ощадбанку – відчуйте різницю та переваги якісного обслуговування!