Облрада просить у Кабміну гроші на відшкодування наслідків негоди

logo


Внаслідок надзвичайної ситуації 1 липня постраждали десять районів Черкаської області, найбільше пошкоджень було у Чорнобаївському, Золотоніському та Уманському районах.

Градом та ураганним вітром повністю знищені сільськогосподарські культури на площі 7,6 тис. га, частково пошкоджені посіви на площі 16,3 тис. га, зруйновані тваринницькі приміщення, токи, зерносховища, інкубатори та інші господарські будівлі сільськогосподарських підприємств на суму 50,6 млн грн. Загальна сума збитків від стихійного лиха оцінюється у 480 млн грн.

У зв’язку з цим Черкаська обласна рада звернулась до Кабінету Міністрів та Верховної Ради із проханням внести зміни до Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2002 № 415 (із змінами), доповнивши пункт 11 Порядку абзацом 2 наступного змісту:

“Кошти з резервного фонду державного бюджету виділяються на безповоротній основі сільськогосподарським товаровиробникам, постраждалим внаслідок стихійного лиха, через головних розпорядників бюджетних коштів”.

Обласні обранці просять виділити з державного бюджету кошти на покриття збитків, понесених товаровиробниками Черкаської області внаслідок стихійного лиха.