Новий іноземний інвестор планує придбати російський «Сбербанк» в Україні

logo


На купівлю російського «Сбербанку» в Україні з’явився новий покупець-нерезидент. Про це повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова.

Про це повідомляє «Інтерфакс Україна».

«У нас сьогодні є звернення одного потенційного покупця, ми з ним працюємо. Поки нічого точно сказати не можу», – зазначила Рожкова.

Вона не уточнила ім’я покупця, повідомивши, що це новий інвестор. У той же час, за словами Рожкової, потенційний покупець ще не подавав у НБУ пакет документів на погодження покупки.

У березні 2017 року, «Сбербанк Росії» заявив про продаж 100% акцій українського дочірнього банку.

Раніше єдиним претендентом на покупку українського «Сбербану» був консорціум інвесторів у складі латвійського Norvik Banka (належить бізнесменові Григорію Гусельникову, очолював «Бінбанк» у 2008-2010 роках), а також білоруської приватної компанії, яка належить підданому Великобританії Саїду Гуцерієву, сина мільярдера Михайла Гуцерієва. 27 березня потенційні покупці підписали зі «Сбербанком» договір про придбання 100% акцій українського банку.

Для проведення операції «Сбербанку» необхідно було погодити її в чотирьох органах — Нацбанку України, Антимонопольній службі України, Державній комісії з цінних паперів України, а також в Нацбанку Латвії, говорили джерела.

Інформації про те, що дані служби схвалили або не схвалили операцію, поки немає.

Як повідомляв Соцпортал, російський «Сбербанк» шукає захисту у Порошенка

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Дивіться, що пишутьЧитайте также: