Новий глава «Укрзалізниці» відхрещується від «приписаної ЗМІ зарплати у 1,5-3 млн»

logo


Новий в.о. очільника «Укрзалізниці» Євген Кравцов спростував поширену інформацію в пресі, що отримуватиме «захмарну» заробітну плату розміром 1,5-3 млн грн.

Про це він заявив в інтерв’ю «Економічній правді».

Посадовець переконує, що не знає поки, скільки платитимуть на новій посаді та припускає, що зарплата буде такою ж, як у його попередника — 12 тисяч грн. Водночас, називає таку суму мізерною і не вірить, що на такі гроші можна працювати чесно.

«Не можу знайти аргумент, чому керівництво компанії такого розміру, як УЗ, тривалий період» волонтерило» за 12 тисяч грн», — наголосив Кравцов.

Також чиновник наголошує на необхідності зміни низки керівників державної монополії. Водночас, він відмовився називати прізвища тих, до кого у нього вже є питання, оскільки побоюється, що вони відразу «підуть на лікарняний» і вже буде складно їх «діставати».

Загалом глава «Укрзалізниці» окреслив «напрями боротьби із крадіжками під час держзакупівель, неефективністю та надмірним впливом політики». Водночас, посадовець висловив сумнів у тому, що масштаби крадіжок обчислюються мільярдами.

Нагадаємо, наприкінці вересня ЗМІ довідались, що заробітна плата новоспеченого керівника «Укрзалізниці» становитиме щонайменше 1,2 млн грн.Читайте также: