Нові зарплати від уряду: що пропонується і кому пощастить

logo


Громадяни України зможуть отримувати додаткові кошти без штучних коефіцієнтів, заявив міністр соціальної політики Андрій Рева під час години запитань до уряду у Верховній Раді. Кабінет міністрів України пропонує після ухвалення закону про пенсійну реформу підвищити базову середню зарплату до 3764 грн.

«Ми пропонуємо виправлення ситуації – зробити осучаснення за єдиним зарплатному принципом, тобто перестати гратися з коефіцієнтом і повернутися до єдиного принципу – підвищення заробітної плати. Тільки це дасть можливість людям праці жити краще, так і отримувати додаткові кошти без штучних коефіцієнтів для підвищення пенсій, і перший крок після того, як ми проголосуємо за реформу, – це підвищення базового розміру заробітної плати до 3764 гривень в цьому році », – заявив Рева, передає «Народна Правда».

Нагадаємо, раніше Андрій Рева приголомшив заявою щодо пенсій. За словами високопосадовця, заплановане підняття пенсій не вирішить всіх питань. а нормальну пенсію українці зможуть отримувати після докорінного реформування всієї системи.

Також раніше повідомлялося про максимальний розмір пенсій, який може бути встановлено в Україні. Згідно із запропонованою українським урядом України пенсійною реформою максимальний розмір виплат складе не більше 10700 гривень.

Крім того, стало відомо, на які додаткові виплати до існуючої пенсії можуть розраховувати пенсіонери. При цьому пенсії будуть перераховуватися в індивідуальному порядку.