НКРЕКП ухвалить близько 20 документів для запровадження ринку електричної енергії до 16 листопада

logo


КИЇВ. 15 вересня. УНН. Для запровадження ринку електричної енергії має бути розроблено і ухвалено 201 документ, 117 з яких є нормативно-правовими актами. З них близько 20 НКРЕКП планує затвердити на своїх засіданнях до 16 листопада. Про це під час засідання першого координаційного центру щодо імплементації закону про ринок електричної енергії повідомив голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг Дмитро Вовк, передає кореспондент УНН.

«Для запровадження цього ринку (ринку електричної енергії- ред.) всього необхідно розробити 201 документ, з них 117 є нормативно-правовими актами. Нами, як національною комісією, має бути підготовлено 60 таких документів, 30 — підлягають проходженню та затвердженню», — повідомив Д.Вовк.

Він також зазначив, що НКРЕКП направило низку листів до відповідних установ щодо прискореної підготовки документів, на відміну від тих термінів, які передбачено в законі.

«Ми вже визначили, що до 16 листопада 2017 року комісією має бути схвалено, щоб забезпечити реалізацію цього закону (про ринок електричної енергії — ред.) 20 нормативних актів. На сьогоднішній день цей графік дотримується і сподіваємося, що на наступному координаційному центрі всі зацікавлені особи зможуть доповнити та деталізувати в запропонованих додатках план по цим двомстам заходам»,- сказав Вовк.

Як повідомляв УНН, через 2 роки НКРЕКП втратить повноваження з регулювання цін на електричну енергію.