Німецький гігант вирішив відмовитися від ринку України

logo


Джерело: depo.ua.  → Ключові теги: Siemens

Siemens відмовився постачати обладнання в Україну, щоб не втратити замовлення на Росії.

4091_630_360_14516702-5593.jpg (66.26 Kb)

Про це глава правління НАК «Нафтогаз України» заявив у виступі під час щорічної зустрічі Yalta European Strategy.

Німецька компанія Siemens відмовилася від постачань обладнання для модернізації газотранспортної системи України, побоюючись втратити замовлення на Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нацбанк назвав причини «похитування гривні»

«Коли ми почали роботу над модернізацію газотранспортної системи, ми мали угоди про постачання компресорних систем виробництва Siemens. Однак згодом вони відмовились від такої співпраці, оскільки це загрожувало їх контрактам на Росії», — розповів Коболєв.

Нагадаємо, 5 липня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що Росія в обхід санкцій Заходу доставила в тимчасово окупований Крим турбіни для електростанцій, виготовлені німецькою компанією Siemens.

Після цього Німеччина попередила Росію про ускладнення політичних відносин між двома країнами через порушення санкцій, в тому числі доставку до Криму чотирьох газових турбін, що поставляються до Росії Siemens.

24 липня стало відомо, що німецька компанія Siemens може провести кадрові перестановки через скандал з постачанням турбін компанії в окупований Росією Крим.

26 липня посли держав-членів ЄС погодилися розширити антиросійські санкції після того, як Росія доставила на територію окупованого Криму турбіни виробництва німецького концерну Siemens.

4 серпня ЄС розширив санкції проти Росії через постачання турбін Siemens до анексованого Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: