Німеччина надає 20 млн євро на Фонд енергоефективності — Гройсман

logo


КИЇВ. 15 вересня. УНН.  В Україні створено Фонд енергоефективності, на який Європейський союз виділяє 100 млн євро і ще 20 млн євро — Німеччина. Про це на спільному брифінгу з віце-президентом Європейської комісії Марошем Шефчовичем повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, передає кореспондент УНН.

«Минулого разу разу на цій трибуні ми вдвох заявили про створення Фонду енергоефективності. Сьогодні можна сказати, що він уже створений, і Європейський союз, як і передбачалось, виділяє до 100 млн євро для функціонування цього якісного механізму, створення системи енергоефективності в Україні, в нашій державі», — сказав В.Гройсман.

Він додав, що Україна також робить свій внесок в цей фонд, і ним можуть користуватися українські громадяни.

читайте також: Єврокомісія може виділити 50 млн євро на Фонд енергоефективнсоті вже до кінця року – Гройсман

«Окрім коштів ЄС, ще є внесок Німеччини, це 20 млн євро. Тобто фактично… створено платформу, в яку будуть заведені різні кошти з різних фундацій для якісного інструменту швидкої енергомодернізації нашої держави. Це системне рішення. Раніше такої платформи в Україні не було. Були окремі програми, але зараз це буде єдиний якісний механізм», — зазначив В.Гройсман.Читайте также: