Нардеп від Сумщини з трибуни Верховної Ради закликав продавати землю

logo


Народний депутат Олег Медуниця на своїй сторінці у Фейсбуці висловив не тільки свою позицію щодо продажу землі, а й полум’яні заклики колеги по Верховній Раді Миколи Лаврика :

“Рік тому я натиснув кнопку “за” по питанню продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. Тоді для мене були важливими аргументами – обіцянки протягом року розробити закони і підзаконні акти, які впорядкують торгівлю землею пайщиків. Пройшов рік – їх нема. Натискаю червону “проти”.Виступ з цього питання мого колеги – Миколи Івановича, депутата мажоритарника від Сумщини.Микола Лаврик“.

У своєму виступі нардеп Микола Лаврик згадав свого діда, який був куркулем і лише декілька років відчув себе господарем на власній землі.

“Сьогодні власник не розпоряджається землею. Що то за власник, як я не можу розпорядитися нею і продати?! Що це за власність?!  Ми говоримо про продовження мораторію. Та скільки вже років ми його продовжуємо і топчемося на місці.  Земля – це товар, товар – це земля! Давайте розкріпостимо людей!”, – заявив парламентар із парламентської трибуни.

Нагадаємо, вчора в Сумах відбувся мітинг проти продажу землі.

Поділитися в соціальних мережахЧитайте также: