Нардеп від «Самопомочі»: Долю мандата Сергія Рибалки повинні вирішити правоохоронці

logo


Сергій Рибалка

Сергій Рибалка

Діяльністю народного депутата від Радикально партії Сергія Рибалки повинні зайнятися правоохоронні органи. Таку думку в ефірі Першого ділового висловив представник фракції «Самопоміч» у Верховній Раді України Роман Семенуха, коментуючи ініціативу створення в парламенті тимчасової слідчої комісії з розслідування фактів рейдерського захоплення торговельної мережі «АТБ».

«Я вважаю, що про мандат нехай приймають рішення правоохоронні органи і Радикальна партія. Завдання Верховної Ради — зняти депутатську недоторканність з усіх. Або значно її обмежити. І позиція «Самопомочі» відома. Але не ми формуємо порядок денний сесії. На превеликий жаль, це не від нас залежить», — заявив Роман Семенуха.

Слід зазначити, що політик не першим висловлює думку про необхідність прийняття рішення безпосередньо Радикальної партією, ім’я якої через дії Сергій Рибалки (№22 у партійному списку на останніх парламентських виборах) регулярно потрапляє в топ скандалів політичного і ділового характеру. Зокрема, кілька тижнів тому журналістами одного з українських інформаційних агентств було встановлено факт володіння цим радикалом виробничим підприємством у російському Липецьку.

Представник фракції «Самопоміч» висловив упевненість в тому, що, в разі підтвердження фактів політичної корупції Сергія Рибалки представниками слідчої комісії або правоохоронними органами народний депутат буде змушений добровільно скласти свій мандат, депутатські повноваження і недоторканність. «Я вважаю, що якщо ці факти по відношенню до того чи іншого депутата підтвердяться, партія повинна відкликати таких депутатів. Або ж люди добровільно повинні піти у відставку, — висловив свою думку в ефірі Першого ділового телеканалу Роман Семенуха.Читайте также: