Найбільшого в Україні виробника соняшникової олії залишає топ -менеджмент

logo


Компанію Кернел з різних причин залишає значна частка топ-менеджменту.

Про це повідомляють джерела у компанії і на ринку, передає Latifundist.

За даними джерел, офіційно про кадрову «перебудови» в «Кернел» стане відомо вже найближчим часом.

Як повідомляє видання, нещодавно у Кернел повідомили про призначення генеральним директором холдингу керівника напряму Агробізнес Євгенія Осипова.

Після того, як Осипов зайняв посаду, залишили свої посади директор департаменту виробництва, досліджень і розвитку агробізнесу Віталій Ставничук і керівник логістичного напряму Олександр Мащенко.

Також був звільнений і йде разом з рядом співробітників директор Трансбалктермінала Сергій Синиця, який свого часу прийшов з терміналів ТІС.

Основним приводом для звільнення Віталія Ставничук послужило призначення Ігоря Чикина на пост директора агробізнесу. Місце Осипова зайняв керівник Західного регіонального офісу Ігор Чикин. Логістичний напрям очолив Микола Мірошниченко — заступник по комерційній діяльності напряму Агробізнесу.

Крім того, джерела повідомляється, що з Кернела може піти Костянтин Литвинський.

Також видання зазначає, що ще однією причиною масового звільнення є те, що учасники компанії з деяких питань не приходили до спільної думки, що вимагало арбітражу на більш високому рівні — голови ради директорів.

Kernel — найбільший виробник і експортер соняшникової олії в Україні. Виробляє і експортує зернові і надає послуги зі зберігання сільгоспкультур на елеваторах. В Україні здійснює дистрибуцію бутильованої олії під торговими марками Щедрий Дар, Стожар, Чумак Золота.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що компанії співголови депутатської групи Відродження, народного депутата Віталія Хомутинника дозволили купити 7 агрокомпаній, які належать агрохолдингу Кернел.