Найбільше іноземних інвесторів у Мукачеві приваблює промисловість

logo


Управління статистики у Мукачівському районі повідомляє, що прямі іноземні інвестиції в економіку м. Мукачево станом на 01.07. 2017 року склали 22825,4 тис. дол. США.

Аналіз динаміки прямих інвестицій свідчить  про те що, з початку іноземного інвестування найбільшу зацікавленість у інвесторів викликає промисловість міста. На цих підприємствах зосереджено 14457,8 тис. дол. США прямих іноземних інвестицій, що складає 63,3% загального обсягу інвестицій.

Серед галузей переробної промисловості найбільше інвестовано у виробництво меблів, іншої продукції; ремонт і монтаж машин і устаткування – 8988,7 тис. дол. США., виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 3209,2тис. дол. США.

На підприємствах, зайнятих у сфері діяльності оптової та роздрібної торгівлі; ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів інвестиції складають 634,0 тис.дол. США., транспорт, складське господарство, поштова та кур’єрська діяльність – 39,4 тис. дол. США. Операції з нерухомим майном – 3553,0  тис. дол. США.

«До основних країн-інвесторів входить Австрія, Угорщина, Німеччина, Сполучені Штати Америки, Словаччина», – зазначає начальник відділу соціальної статистики управління статистики у Мукачівському районі М. Г. Куклишин.  

Залучення іноземних інвестицій дає змогу вирішувати проблему зайнятості робочої сили, сприяє розвитку виробничої інфраструктури, розвитку зовнішньоекономічних зв’язків.  За рахунок інвестицій можливо освоювати конкурентноздатну продукцію,  реалізувати її як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринках.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter