Найбільша турецька авіакомпанія запустила розпродаж на рейси з України

logo


Один з найбільших турецьких авіаперевізник Turkish Airlines почав осінній розпродаж квитків на рейси з міст України в Стамбул за ціною від $119 в обидва боки.

Про це повідомляє avianews.com.

Так, переліт в економ-класі зі Львова, Харкова і Запоріжжя до Стамбулу і назад обійдеться від $119 в обидва боки, злітати за маршрутом Херсон-Стамбул і назад можна від $129, а з Києва та Одеси до Стамбулу і назад — від $159.

Маршрут

Ціна в обидві сторони

Львів-Стамбул

від $119

Харків-Стамбул

від $119

Запоріжжя-Стамбул

від $119

Херсон-Стамбул

від $129

Київ-Стамбул

від $159

Одеса-Стамбул

від $159

У зазначену вартість входить перевезення ручної поклажі, багажу (безкоштовна норма відрізняється в залежності від напрямку), безкоштовний вибір стандартного місця і харчування на борту.

Як зазначається, розпродаж триватиме до 31 жовтня 2017 року включно. Квитки за акційною ціною можна купити на рейси, які будуть виконуватися в період з 1 листопада 2017 року по 31 березня 2018 року. Мінімальний час перебування в Стамбулі має становити 2 дні, максимальний — 3 місяці.

Нагадаємо, що Turkish Airlines на тиждень здійснює 56 пасажирських рейсів на широкофюзеляжних/узкофюзеляжних бортах з Києва, Одеси, Львова, Запоріжжя, Харкова і Херсона.

У липні Turkish Airlines ввела послугу stopover (транзитна зупинка) для українських пасажирів: мандрівники зможуть безкоштовно переночувати в готелі або відвідати пам’ятки міста, де вони скоїли транзитну зупинку.

Turkish Airlines — найбільший перевізник Туреччини, що базується в Стамбулі. Здійснює регулярні рейси до 220 іноземних і 42 внутрішніх аеропортів в Європі, Азії, Африці та Америки.