Нафтогаз про реформу ринку газу: Це не питання персоналій та ідеологій

logo


Метою реформування ринку газу є надійне постачання ресурсів, створення конкуренції між постачальниками, стимулювання обгрунтованих інвестицій у видобуток та транспортування газу.

Про це повідомляє прес-служба НАК «Нафтогаз України» у Facebook.

«Ситуація з реформою «Нафтогазу» та ринку газу — це не питання персоналій і навіть не питання різних ідеологій. Є зрозумілий перелік дій для лібералізації ринку, який пройшли інші країни Європи. Цілі цього підходу — надійне постачання енергії, конкуренція за споживача, стимулювання обгрунтованих інвестицій у видобуток та транспортування газу», — йдеться у повідомленні.

НАК наголошує, що реформи підтримуються міжнародними кредиторами і донорами України.

«Може скластися враження, що вони підтримують нас, але насправді це лише послідовний рух в одному напрямку. Коли їм здається, що ми відхиляємося від цього шляху — нас так само критикують і нам так само доводиться пояснювати свої дії», — зазначили у «Нафтогазі».

Читайте також: У Нафтогазі пояснили можливе повернення до газу з РФ на прикладі “інь і янь”

Як повідомлялося, минулого тижня двоє незалежних членів наглядової ради Нафтогазу Пол Ворвік та Маркус Річардс вирішили піти у відставку. Ще раніше звільнилася залежний член — представник держави Юлія Ковалів. А 5 вересня про відставку заявив Чарльз Проктор. Незалежні члени Ворвік та Річардс своє рішення про відставку пов’язують зі згортанням реформ з боку уряду.

Водночас Прем’єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що реформування НАК «Нафтогаз» буде продовжено і навіть поглиблено. Глава уряду пообіцяв, що спільно з міжнародними партнерами буде публічно оновлено і наглядову раду компанії з метою залучення «максимально якісних кадрів для продовження реформи».Читайте также: