Нафта дешевшає в очікуванні галузевих оцінок запасів нафти в США

logo


Нафта впала в ціні у вівторок в очікуванні галузевих оцінок запасів нафти в США і щомісячних даних щодо попиту і пропозиції від Міжнародного енергетичного агентства.

Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com.

На Нью-Йоркській товарній біржі нафта марки WTI з поставкою в грудні подешевшала на 0,25% до $56,62. На Intercontinental Exchange нафта марки Brent впала в ціні на 0,32% до $62,96 за барель.

Пізніше сьогодні Американський інститут нафти опублікує свої щотижневі оцінки запасів нафти і нафтопродуктів. Очікується, що запаси нафти скоротяться на 2,850 млн барелів, запаси дистилятів зменшаться на 1,775 млн барелів, а запаси бензину впадуть на 1,025 млн.

Завтра свої оцінки опублікує Управління з енергетичної інформації. Ці два набори оцінок часто розрізняються.

Учора нафта зросла в ціні, оскільки інвестори оцінювали перспективи перебоїв у постачаннях у світлі зростаючої напруги на Близькому Сході, хоча зростаючі очікування з приводу збільшення обсягу видобутку нафти в США обмежили висхідний рух.

Читайте також: Суд конфіскував нафтопродукти Курченка на 800 мільйонів

Напруга на Близькому Сході зросла на вихідних, зміцнивши очікування з приводу перебоїв у постачаннях нафти з регіону, після того, як Бахрейн заявив, що за вибухом, що пошкодив його основний трубопровід, стоїть Іран. Проте, поставки були відновлені, і SaudiAramco заявила учора, що повністю відновила поставки у Бахрейн.

Незважаючи на очікування з приводу збільшення обсягу видобутку нафти в США, трейдери упевнені, що заходи ОПЕК по обмеженню обсягу виробництва і надалі забезпечуватимуть зростання цін, а на саміті, який відбудеться 30 листопада, ОПЕК продовжить угоду після березня 2018 р.

У травні країни ОПЕК домовилися продовжити угоду про скорочення обсягу видобутку нафти на дев’ять місяців до березня, але залишили обсяг скорочення на рівні в 1,8 млн барелів за день, який погоджено в листопаді минулого року.

Станом на 09:15 за київським часом ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні 62,84 долара за барель. На відкритті Brent торгувалася по 63,12 долара за барель, що на 4 центи нижче рівня закриття торгів ($63,16).Читайте также: