Надходження до Пенсійного фонду збільшились на 40% — А.Рева

logo


Андрій Рева

Андрій Рева

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Надходження до Пенсійного фонду збільшились на 40%. Про це в ефірі програми «Право на владу» повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє УНН.

«В результаті того, що у нас зараз, в результаті прийнятих минулорічних рішень з підвищенням мінімальної зарплати вдвічі, на 50% заробітних плат освітян, підняттям заробітних плат в небюджетній сфері, у нас протягом 8 місяців номінальна заробітна плата виросла на 37%. Відповідно, збільшились надходження до бюджету державного та місцевого і приблизно на 40% збільшились надходження до Пенсійного фонду. Тому сума, яку ми передбачали у Пенсійному фонді як власні надходження у кількості 142 мільярди, на практиці буде близько 170 мільярдів. Тобто ці кошти, які прийшли з економіки, які ненадруковані , які не позичені та не взяті з бюджету , додатково саме ці кошти будуть направлені сьогодні на осучаснення пенсій», — сказав він.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що зміни до пенсійного законодавства запроваджують автоматичну індексацію пенсій.

Як повідомляв раніше УНН, пенсії, які були нараховані за спеціальними законами, не підлягають осучасненню відповідно до ухваленої пенсійної реформи.Читайте также: