Націоналісти у Київраді виступили проти угоди з Ахметовим

logo


Сьогодні Київрада продовжила договір оренди тепломереж столиці з приватною компанією ПАТ «Київенерго». Фракція ВО «Свобода» – єдина, яка голосувала проти цього рішення.

Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода»

Нагадаємо, що вказаною компанією фактично володіє донецький олігарх Рінат Ахметов.

Голова фракції націоналістів Юрій Сиротюк заявив про те, що це ганебне голосування, яке продовжує панування «донецьких» у Києві й засвідчує формування стійкої олігархічної, продажної більшості в Київраді.

«Фракція «Свободи» наводила здорові аргументи (економічні, соціальні, моральні) й наполягала на неприпустимості продовження угоди з «донецьким» ПАТ «Київенерго» принаймні до закінчення кримінальних розслідувань щодо цієї компанії. Попри це, Київрада нахабно і зухвало, без урахування думки киян, продовжила сплату данини «донецьким» як мінімум до квітня наступного року. Є підозра, що нинішнє голосування Київради відкриває шлях до таємної приватизації Ахметовим тепломереж Києва.

На жаль, свободівська фракція виявилася єдиною, яка понад півроку всіма шляхами активно боролася проти продовження цієї угоди. Ми подавали запити, звернення, судилися й брали участь у спеціальних засіданнях антикорупційної комісії, щоби змусити «Київенего» виконати умови договору. До того ж, ми вимагали притягнути до відповідальності чиновників, які завдали громаді Києва неймовірних збитків під час дії цієї угоди. Жодна інша фракція Київради не підтримала «Свободу» в цій боротьбі.Сьогоднішнє голосування показало: в Київраді є більшість, до якої підключилися одна з фракцій, що називає себе «опозиційною», і є мовчазна згода інших фракцій, які також себе відносять до цього поняття. Лише «Свобода» засвідчила, що вона стоїть на боці громади», – заявив Юрій Сиротюк.

Також депутат  наголосив на тому, що сьогодні кияни програли бій мафії, але головна битва ще попереду. За його словами, після закінчення дії концесійної угоди тепломережі столиці має бути повернено в комунальну власність. Окрім того, націоналіст переконаний, що політики, які сьогодні приєдналися до корумпованої більшості, повинні постати перед політичною відповідальністю, а громада має більше не довіряти їм свої голоси.

«Вголос»