На потреби армії направили всього 25% конфіскованих «грошей Януковича»

logo


Чинна влада направила значно менше конфіскованих коштів президента-втікача Віктора Януковича на потреби Збройних сил України, ніж обіцяла.

Про це повідомляється на офіційному сайті народного депутата Юрія Дерев’янка.

Зокрема, «гроші Януковича», крім потреб ЗСУ, були направлені на сільське господарство та інші сфери.

Дерев’янко в ефірі телеканалу зазначив, що частина цих коштів на квітень-травень розподілена відповідною постановою уряду по різних програмах. За його даними, близько 2,5 млрд гривень уже розподілено, а загальна сума, яка надійшла в бюджет, становить близько 29 млрд гривень.

«З цих 2,5 млрд гривень на правоохоронні органи і ЗСУ максимум профінансовано тільки 25%. Тобто близько 600 млн гривень. А всі інші кошти — близько 1,9 млрд гривень – профінансовані на інші сфери, наприклад на сільське господарство, на Фонд регіонального розвитку, на інфраструктурну субвенцію, яка забезпечує підтримку об’єднаних територіальних громад, на соціально-економічний розвиток і так далі», – розповів нардеп.

Дерев’янко повідомив, що бюджетом на цей рік було передбачено 11 млрд гривень від корупційних правопорушень, які конфісковують та надходять державі. А за рахунок коштів Януковича уже надійшло 29 млрд гривень.

Нагадаємо, народний депутат Андрій Тетерук заявив про необхідність виділення 500 млн гривень, отриманих від спецконфіскації коштів Януковича, на продовження робіт для подальшого облаштування кордону України з Росією.