На боржників за субсидіями очікують масові позови до суду

logo


Кабмін під час засідання ухвалив рішення про продовження нарахування користувачам житлових субсидій у випадку оскарження ними у суді заборгованість за комунальні послуги. Також погоджено продовження у період з 1 вересня до 1 листопада терміну подачі заяв на виплату частини невикористаної під час опалювального сезону субсидії.

Про це повідомляє “Народна Правда” із посиланням на Українські Новини.

Раніше субсидія не нараховувалася на наступний період за умови існування простроченої понад як на 2 місяця заборгованості по оплаті комунальних послуг на суму, що перевищує 340 гривень.

Відтепер тим, хто звернувся до суду, до рішення судів оскаржувана заборгованість враховуватися при призначенні субсидій не буде.

Нагадаємо, за інформацією міністра соціальної політики України Андрія Реви, В Уряді адаптували соціальний стан громадян до дати призначення субсидії та наблизили соціальні нормативи газу до реального споживання послуги. Таке рішення було прийнято через численні звернення споживачів.

Нагадаємо також, в майбутньому в Україні планується введення абонплати за природний газ. Це випливає з зобов’язань нашої держави перед кредиторами з Міжнародного валютного фонду (МВФ).Введення абонентної плати за природний газ в Україні випливає з діючого законодавства та меморандума, підписаного спільно з МВФ.

Крім того, наступного опалювального сезону одержувачі субсидій будуть платити більше за послуги. Справа в тому, що термін опалювального сезону, згідно якого нараховуються субсидії, скорочено на один місяць, крім того, обмежені «соціальні» норми споживання енергоносіїв.Читайте также: