МВФ пообіцяв Україні «світле майбутнє»

logo


Економічні новини, 17:32:44

Україна за умови подальшого проведення реформ після досягнення стабілізації економіки забезпечить собі “світле майбутнє”, що буде підтримане зростанням світової економіки.

Про це заявив заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон під час зустрічі з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, передає УНІАН, інформує еizvestia.com.

“Прогрес України в економічних реформах був чудовим, стабілізація економіки є своєчасною та збігається за часом з періодом зростання світової економіки. Це можливість для України перейти від періоду стабілізації до періоду швидкого зростання. Сподіваюся, що підтримка МВФ у попередні періоди була корисною, і ми проведемо дискусію про те, як просувати реформи надалі. Реформи дозволять забезпечити Україні світле майбутнє”, – сказав Ліптон.

Дэвид Липтон Гройсман

Зі свого боку, Гройсман висловив готовність продовжувати програму реформ у співпраці з Фондом.

“Нам треба збільшувати доходи українських громадян. Реформа пенсійної системи, реформа управління державною власністю, правосуддя, антикорупційна реформа – все те, чого потребують сьогодні Україна та українці. Наша команда готова й далі виконувати програму, ставити нові цілі та завдання для того, щоб Україна стала успішною з вашою підтримкою”, – наголосив прем’єр-міністр.

МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України EFF на 17,5 млрд доларів у березні 2015 р. У межах цієї програми наша країна отримала від Фонду чотири кредитних транші на загальну суму 8,7 млрд доларів.

За результатами третього перегляду програми EFF Міжнародний валютний фонд закликав українську владу для досягнення більш швидкого та сталого зростання прискорити структурні реформи, починаючи з приватизації та розвитку ринку сільськогосподарських земель, і зазначив відсутність конкретних результатів у боротьбі з корупцією.

В даний момент Ви читаєте новину «МВФ пообіцяв Україні “світле майбутнє”». Вас також, можливо, зацікавлять інші останні новини України та світу на eizvestia.com