МВФ: Економіка України має унікальну можливість до бурхливого зростання (Відео)

logo


https://youtu.be/JitA-qa3mMk

За темою

>
Експерт роз’яснив, наскільки має зрости економіка, аби Україна відмовилася від фінансування МВФ

Заступник голови МВФ Девід Ліптон високо оцінив прогрес України в економічних реформах і пообіцяв подальшу підтримку від Міжнародного валютного фонду. Про це він заявив під час зустрічі з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом у середу, 13 вересня, передає «5 канал».

«Україна продемонструвала відмінний прогрес у стабілізації макроекономічної ситуації. Це відбувається у час зростання глобальної економіки. Зараз у вас є унікальна можливість використати це для того, щоб перейти від стабілізації до бурхливого зростання. Сподіваюся, що підтримка Міжнародного валютного фонду була корисною. І ми проведемо дискусію, як далі просувати реформи, які забезпечать світле майбутнє Україні», — зазначив під час виступу Девід Ліптон.

Зі свого боку, керівник українського уряду пообіцяв продовжувати реформи в Україні у співпраці з МВФ.

«Реформи, які ми робимо , потрібні не МВФ, а Україні та українцям. Наше завдання — забезпечити стійку макроекономічну стабілізацію, економічне зростання через залучення інвестицій. Нам потрібно забезпечувати доходи українських громадян. І реформа пенсійної системи, управління державною власністю, інші реформи — правосуддя, антикорупційні реформи — це все те, чого потребує Україна та українці», — переконаний Володимир Гройсман.

Як відомо, ще 2015 року МВФ схвалив чотирирічну програму кредитування економіки України на 17,5 мільярдів доларів. Чотири транші Україна вже отримала. Умова подальшої співпраці — пенсійна реформа, приватизація, боротьба з корупцією.

Нагадаємо, Світовий банк поліпшив прогноз зростання ВВП України у 2018 році до 3,5%.

Відео за темою