«Монсанто Україна» представила нові продукти і рішення для аграріїв

logo


Компанія «Монсанто» ознайомила аграрів з гібридами бренду Dekalb і новими протруйниками, які компанія представить до кінця цього року.

Витрати фермера на ЗЗР складають 7%
Syngenta вивчає можливість інвестпроекту з утилізації пестицидів в Україні

Про це повідомляє Latifundist.com.

Як розповів маркетинг-менеджер «Монсанто Україна» Костянтин Новіков, найближчим часом компанія буде акцентувати увагу на три основні напрямки вирішення проблем аграріїв.

Перш за все вже з цього року будуть запропоновані нові варіанти протруйників. Серед них — Аcceleron Standart, який стане повноцінною заміною відомого протруйника Пончо+Стандак Топ.

У свою чергу, Acceleron Elite стане поліпшеним варіантом попереднього протруйника, до якого додано комплекс Пончо-Вотиво. Він спрямований на боротьбу і захист кореневої системи від нематод.

Другий напрямок — цифрові рішення. Компанія буде допомагати впроваджувати супутникове спостереження за посівами. Новий програмний продукт отримає пілотне впровадження в наступному році, а вже як повноцінна функціональна програма почне діяти в 2019 році.

Третій напрям охоплює фінансові рішення.

«Половина виданих в Україні аграрних розписок належать саме «Монсанто». Наша компанія наголошує на важливості цього напрямку оскільки він дозволяє агропідприємствам розвиватися без залучення оборотних коштів», —. зазначив Новіков.

За словами регіонального представника компанії «Монсанто Україна» в Житомирській області Вадима Волинця, зараз в Україні закладено понад 10 локацій випробувальних полів в рамках програми Амбассадор.

Підприємство «Новоселиця» в рамках цієї програми надає частину полів для дослідження можливостей гібридів, їх впливу на рослини і майбутній урожай.

«Це лінійка, що дозволяє господарствам побачити переваги і недоліки різних факторів, що впливають на посіви і врожаї. Зокрема, це густоти, які критично можливі для забезпечення вологою рослин. Це рядкове внесення добрив, змішування ФАО, швидкість руху сівалки та інше. До речі, це перший рік, коли ми впровадили такий розширений формат дослідів. Зараз тут, на полі, можна вже побачити дію цих факторів, що відобразилось на зовнішньому вигляді рослин.А через кілька тижнів, зібравши урожай, матимемо остаточний результат експериментів», — підкреслив Волинець.