Міська рада погодила кредит ЄБРР на рекультивацію Грибовицького звалища

logo


Угоду на 20 млн євро підписали в липні цього року.фото: explorer.lviv.ua

фото: explorer.lviv.ua

41 депутат Львівської міської ради проголосував за погодження кредитної угоди на загальну суму 20 млн євро від ЄБРР для вирішення першочергових проблем із утилізацією відходів та рекультивацією звалища в Грибовичах.

Як зазначила під час виступу директор департаменту економічної політики Львівської міської ради Ірина Кулинич, до загальної суми в 20 млн євро входять 15 млн євро самого кредиту і 5 млн грантових коштів.

Строк погашення кредиту – до 13 років з трирічною відстрочкою погашення основної суми (для процентних платежів жодного пільгового періоду не передбачається).

4. Розміри процентної ставки не можуть бути нижчим за 4% і вищими за 7%.

Перед цим голосуванням директор ЛКП «Зелений Львів» Вадим Ноздря розповів депутатам, що кредитні кошти банку надійдуть наприкінці цього року або на початку наступного.

Також депутати внесли правки до ухвали про залучення субкредиту від ЄІБ на будівництво сміттєпереробного заводу – замість ЛКП «Львівспецкомунтранс» позичальником визначили Львівську міську раду.

Коментуючи цй проект ухвали, міський голова Львова Андрій Садовий зауважив, що розраховувати на ці кошти можна буде за два роки і розподілятимуть їх вже депутати наступної каденції.Читайте также: