Ми стабільно входимо в 2018 рік – Гройсман

logo


Ми стабільно входимо в 2018 рік – Гройсман Гройсман подякував народним депутатам і голові ВР Андрію Парубію.

Те, що 7 грудня прийняли бюджет як і планували, передувала велика робота. Це значить, що ми стабільно входимо у 2018 рік. У наступному році ми не повинні зупинятися

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі «112 Україна».

«Те, що ми 7 грудня прийняли бюджет як і планували, цьому передувала дуже серйозна робота. Бюджет є абсолютно збалансованим. Так завчасно, думаю, країна ніколи не приймала бюджет. Це значить, що ми впевнено і стабільно входимо у 2018 рік. У наступному році ми не повинні зупинятися. У наступному році ми маємо розпочати прийняття ряду важливих рішень, які допоможуть збільшити економічне зростання і збільшити цим економічне благополуччя громадян», — говорить прем’єр-міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр розповів, коли чекати підвищення мінімалки

Гройсман подякував народним депутатам і голові ВР Андрію Парубію.

«Це постійна робота в комітетах, постійні питання, які треба врегульовувати. Але нам вдалось. Це значить, що атмосфера в парламенті здорова. Хто б що не казав, ми працюємо на те, щоб робити просто свою справу. Нам важливо, щоб ми чітко давали суспільству розуміння того, що нас чекає у майбутньому», — додав Володимир Гройсман.

Народні депутати 273 голосами підтримали проект державного бюджету на 2018 рік. Це вперше Україна отримала державний бюджет не «під ялинку».

×Читайте также: