Меткомбінат “Азовсталь” переорієнтує виробництво

logo


Металургійний комбінат «Азовсталь», що входить до групи «Метінвест», планує змістити акценти з виробництва рейок на випуск великого сортового прокату і балки.

«Ми теж дивимося у майбутнє і бачимо, що в нашому крупносортовому цеху буде не рейкобалковий стан, а балко-рейковий. Тобто, ми змістимо акцент на випуск великого сорту і балок», – повідомив генеральний директор підприємства Енвер Цкітішвілі під час міжнародного металургійного форуму «Наука та інновації» у Києві.

За його словами, це пов’язано з тим, що країни пострадянського простору використовували протекціоністські заходи, щоб не допустити рейкову продукцію «Азовсталі» на свої ринки, -повідомляє UAprom.

Гендиректор також уточнив, що через протекіонізм комбінат змістив акценти в ринках збуту: якщо раніше в структурі продажів частка ЄС становила 35%, то зараз – 70%. Ще 15-20% припадає на ринки Північної Африки і Близького Сходу, тоді як решта – на ринки СНД.

Нагадаємо, у червні на Азовсталі, у рамках акції на підтримку закону про продовження дії мита на експорт металобрухту, шестиразовий переможець змагань «Найсильніша людина України», встановив новий світовий рекорд.