Меморандум МВФ не передбачає приватизації «Артемсолі»

logo


Артемсіль

КИЇВ. 17 липня. УНН. Меморандум між МВФ та Україною, текст якого був опублікований у квітні поточного року, не передбачає обіцянок збоку України приватизувати ДП «Артемсіль», передає УНН.

Разом  з цим, документом чітко передбачено зобов’язання збоку України приватизувати Одеський припортовий завод, ПАТ «Центренерго», «Турбоатом», а також ДП «Укрспирт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колектив ДП «Артемсіль» виступив проти приватизації підприємства 

«Ми підтверджуємо зобов’язання щодо приватизації ПАТ «Одеський припортовий завод» та вживатимемо необхідних заходів, включно з врегулюванням ідентифікованих балансових недоліків, для залучення авторитетних міжнародних інвесторів та звершення його приватизації у першій половині 2017 року.

Паралельно, ми ініціюватимемо приватизацію великої кількості ДП, визначених для приватизації до кінця вересня 2017 року: ПАТ «Центренерго», «Турбоатом», чиї частки вже були передані до ФДМУ, та регіональні енергорозподільчі компанії, обленерго, чиї частки будуть передані до ФДМУ до кінця квітня 2017 року. Аналогічним чином ми очікуємо затвердження законодавства, яке дозволить повну приватизацію ДП «Укрспирт» до кінця березня 2017 року з тією метою, щоб конкурсний продаж (підприємства, -ред.) був завершений до кінця вересня 2017 року», — сказано у документі.

Однак, згідно з наказом ФДМУ ДП «Артемсіль» готують до приватизації до кінця 2017 року. Так, економічний комітету ВР вже рекомендував прийняти законопроект про приватизацію «Артемсолі» за основу.

Разом з тим, колектив підприємства виступив з ініціативою орендувати потужності власного ДП, що дозволить відстрочити приватизацію.

На думку працівників ДП, хто б не прийшов у якості нового власника (у разі приватизації), підприємству загрожує ліквідація.

Додамо, що за словами нардепа від БПП А. Антонищака, ДП «Артемсіль» приватизувати не варто. Також він зазначив, що якщо «Артемсіль» куплять росіяни, держпідприємство знищать. Читайте также: