McDonald’s планує в 2018 р. відкрити 4 нових ресторани в Україні — гендиректор

logo


McDonald's планує в 2018 р. відкрити 4 нових ресторани в Україні - гендиректор

Підприємство з іноземними інвестиціями (ПІІ) «МакДональдз Юкрейн Лтд.» (Київ), що розвиває в Україні американську мережу ресторанів швидкого харчування McDonald’s, має намір у наступному році відкрити чотири нових ресторани в Україні.

«Плануємо чотири нових ресторани і стільки ж оновлень наявних. Найближчими роками пріоритетними містами для нас залишаються: Київ, Одеса, Львів», — повідомив генеральний директор «МакДональдз Юкрейн» Гжегож Хмелярськи в інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Також, за його словами, компанія планує розширити кількість терміналів самообслуговування в своїх ресторанах.

«У серпні цього року відкрито новий ресторан у ТРЦ Lavina Mall. Це один з чотирьох ресторанів в Києві і країні, в якому представленаможливість зробити замовлення за допомогою терміналу самообслуговування. Терміналами користується в середньому 11% відвідувачів ресторанів, де вони вже працюють. У цьому і в наступному році будемо встановлювати термінали в інших ресторанах», — зазначив Г.Хмелярський.

Як він розповів, в 2018 році McDonald’s має намір як мінімум подвоїти кількість терміналів самообслуговування в ресторанах.

«У наступному році хочемо, як мінімум, подвоїти кількість ресторанів з терміналами, при цьому охопити не лише Київ. У довгостроковій перспективі термінали будуть у всіх ресторанах. У деяких це нововведення відбуватиметься одночасно з оновленням ресторану, можливо, з розширенням площі», — пояснив Г.Хмелярський, додавши, що «цей елемент обслуговування в «МакДональдз» — частина одного з головних корпоративних напрямкв компанії під загальною назвою «діджитал».

Повний текст інтерв’ю з Г.Хмелярським буде оприлюднено на головній сторінці агентства «Інтерфакс-Україна».