МАУ знизить збір за роздруківку посадкового талона на 50%

logo


8переглядів

17 вересня 2017, 18:49

Авіакомпанія МАУ знизить збір за роздруківку посадкового талона на стійці реєстрації в аеропорту з 20 до 10 євро, одночасно розширивши його дію з 1 жовтня на всіх пасажирів економічного класу внутрішніх і міжнародних рейсів середньої дальності, випливає з офіційного повідомлення авіаперевізника.

Про це повідомляє avianews.com

Вперше подібний збір в розмірі 20 євро був введений для маршрутів Київ-Рига і Рига-Київ з 1 липня 2017 року.Щоб його не платити, пасажиру необхідно пройти онлайн-реєстрацію, яка відкривається для більшості рейсів МАУ за 48 годин до вильоту, і роздрукувати виданий системою посадковий талон або зберегти його в електронному вигляді на мобільному пристрої для зчитування в аеропорту.

Після 1 жовтня безкоштовно отримати посадковий талон на стійці в аеропорту зможуть пасажири бізнес-класу на всіх напрямках, а також пасажири класів економ і преміум-економ на далекомагістральних рейсах.

«Переклад сервісів в цифрову площину дозволяє нам скоротити витрати на утримання стійок реєстрації та персоналу хендлінгових компаній в базовому і зовнішніх аеропортах, що, в свою чергу, відкриває перед нами нові можливості щодо зниження вартості квитків для пасажирів. Сподіваємося, мандрівники досить швидко звикнуть до нововведення , оцінять зручність і переваги віддаленої реєстрації і будуть витрачати на порядок менше часу на передпольотний формальності», – прокоментувала нові правила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Зараз плату за реєстрацію або роздруківку посадкового талона в аеропорту стягують літаючі в Україні авіакомпанії Wizz Air, airBaltic, El Al (на рейсах, що виконуються під торговою маркою UP).