Львівська мерія затвердила нові ціни на проїзні картки

logo


З 1 жовтня у Львові почнуть діяти нові ціни на абонементи на електротранспорт. Відповідне рішення у п’ятницю, 29 вересня, ухвалив виконавчий комітет Львівської міськради.

Згідно з рішенням, вартість загального місячного абонемента на проїзд в електротранспорті зросте на 20% – зі 100 до 120 грн, пільгового (студентського та учнівського) – з 50 до 60 грн.

Місячний абонемент для підприємств, установ та організацій коштуватиме 180 грн. Крім того, запровадять триденну проїзну картку вартістю 40 грн, розраховану переважно на туристів та гостей міста.

Додамо, що днями «Львівелектротранс» спільно з «ПриватБанком» запровадили придбання місячних абонементів онлайн за допомогою смартфона та QR-коду.

Нагадаємо, що разові квитки на львівський електротранспорт подорожчали з 1 вересня на 50% – до 3 грн за загальний та 1,5 грн за пільговий квиток.

Абонемент матитме новий дизайн, але й надалі залишиться картонним

Раніше «Львівелектротранс» пропонував підвищити вартість загальних місячних абонементів до 230 грн. Однак таке різке можливе зростання вартості абонементів розкритикували користувачі соцмереж та члени громадської ради при управлінні транспорту ЛМР.

Після цього на сайті міськради провели опитування про те, скільки львів’яни готові платити за абонемент на електротранспорт. В опитуванні переміг варіант «не більше 150 грн на місяць», а в «Львівелектротрансі» пообіцяли врахувати результати опитування.