«Луцьктепло» та «Луцькводоканал» потребують дофінансування

logo


Через борги за електроенергію та газ комунальні підприємства міста опинилися у скрутному становищі, тому їх пропонують дофінансувати з міської казни.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 17-го липня.

Кошти на комунальні підприємства начальник департаменту фінансів та бюджету Луцької міської ради Лілія Єлова пропонує виділити з міської казни.

«Враховуючи важкий фінансовий стан комунальних підприємств, пропоную «Луцьктеплу» виділити 1.65 мільйона гривень, з яких 650 тисяч має піти на погашення заборгованості за газ й мільйон на заборгованість за електроенергію. Також варто передбачити й мільйон гривень на «Луцькводоканал», аби погасити заборгованість за спожиту електроенергію», — інформувала посадовець.

Члени комісії погодили такий перерозподіл бюджетних коштів та рекомендують депутатам ухвалити відповідні зміни під час сесійного засідання.

Також на комісії йшлося про те, що в столиці ухвалили рішення виділити субвенцію з держбюджету на ДКП «Луцьктепло» — 2.5 млн. грн.

Окрім цього, члени засідання вирішили передбачити на ДНЗ №14 62 тисячі гривень, аби відремонтувати санвузол.

Загрузка…