Ляшко замінить Артеменка на бізнес-леді з Донецька: цікаві фото нового депутата Заружко

logo


Валерія Заружко, бізнесвумен і переселенка з нині окупованого російськими військами Донецька, стане новим депутатом Верховної Ради замість Андрія Артеменка.

Про нового народного обранця повідомив в інтерв’ю телеканалу «112» лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко, передає «Діалог.UA».

Ляшко зазначив, що 38-річна Валерія Заружко «дуже гідна мама, жінка, волонтер». За його словами, Валерія – переселенка з Донецька. Вона виховує трьох дітей. У Верховній Раді новий нардеп буде займатися питаннями захисту прав біженців та українських громадян.

Відзначимо, що зараз Заружко живе в Києві та є керуючим партнером агентства нерухомості «007». У виборчому списку «Радикальної партії» вона проходить під No28. Ляшко вважає, що спікер Парламенту Андрій Парубій вже сьогодні підпише документ про позбавлення Артеменка депутатських повноважень і ЦВК включить Заружко в число нардепів.

Також лідер «Радикальної партії» побажав майбутньому депутату успіхів у захисті українських громадян.

Нагадаємо, сьогодні більшістю голосів депутатів було прийнято рішення про дострокове припинення повноважень народного депутата Андрія Артеменка. Законопроект про позбавлення Артеменка депутатського мандата був зареєстрований в українському Парламенті вчора, 15 травня. В цей же день його розглянув профільний комітет ВР.

КоментаріЧитайте также: