Ляшко: чекати із підвищенням пенсій до жовтня немає потреби

logo


Лідер Радикальної партії Олег Ляшко вважає, що уряд має обговорювати пенсійну реформу з українцями, а не з МВФ.

«Українців пенсійна реформа стосується в першу чергу. Люди, які важко працюють усе життя, мають право знати на яких умовах і коли вони виходитимуть на пенсію. Тому ми вимагаємо від уряду оприлюднити проект пенсійної реформи, щоб ми мали можливість публічно його обговорити», — наголосив Ляшко 17 травня з трибуни Верховної Ради.

Політик зазначив, що кінцевою метою пенсійної реформи має бути підвищення пенсій, повідомляє прес-служба Олега Ляшко.

«Уряд обіцяє, що пенсії піднімуть з 1 жовтня. Обіцянка-цяцянка, а дурню радість! Насправді ж, вони хочуть підняти пенсії, а разом з тим внести законопроекти про підвищення трудового стажу для виходу на пенсію, ліквідацію пільгових умов виходу на пенсію для шахтарів, механізаторів, хіміків тощо. Ми категорично проти цього», — підкреслив народний депутат.

Читайте:

Ляшко акцентував увагу на тому, що чекати із підвищенням пенсій до жовтня немає потреби.

«Завдяки нашій ініціативі про підвищення мінімальних зарплат у нас більше 10 млрд грн перевиконання доходів до Пенсійного фонду. Отже гроші на підвищення пенсій є вже сьогодні. В першу чергу потрібно забезпечити півмільйона людей, які отримують менше 1000 гривень — так звана «соціальна пенсія». Це не значить, що вони не працювали, просто їх не оформляли на роботу. Ми вимагаємо встановити для цієї категорії людей пенсію не нижче 1500 гривень», — зауважив політик.

Ляшко також наголосив, що потрібно провести перерахунок пенсій для людей, які мають великий трудовий стаж.

Приєднуйтесь до груп «Обозреватель» на Facebook і VKontakte, слідкуйте за оновленнями!