Літак з Ужгорода в Анталію курсуватиме вже скоро

logo


Літак з Ужгорода в Анталію курсуватиме вже скоро
Турецький багатопрофільний туроператор «Calypso Tour Ua» виявив зацікавленість нашим аеропортом і планує вже з наступного року відкрити авіасполучення між Ужгородом і Анталією. Деталі майбутньої співпраці обговорювали на зустрічі Геннадія Москаля і президента «Calypso Tour Ua» Еркана Чавуша.

– Цей напрямок дуже перспективний для нас, адже величезна кількість закарпатців, які відпочивають у Туреччині, зараз добираються туди зі Львова або Києва, – зазначив Е. Чавуш. – Ми пропонуємо не тільки авіаперевезення, а й весь комплекс туристичних послуг – трансфер і проживання в готелях. Причому не односторонній, а й у зворотному напрямку – будемо возити на Закарпаття туристів із Туреччини, серед яких дуже популярний екотуризм. Попередній огляд аеропорту показав, що його параметри цілком влаштовують нашу компанію, через два тижні приїдуть фахівці, які здійснять більш детальний аналіз. Працюємо так, щоб у квітні наступного року відправити з Ужгорода перший рейс у Анталію, а в подальшій перспективі – і до Єгипту.

Зі свого боку Г. Москаль запевнив, що обласна влада надасть максимальне сприяння туроператору у відкритті авіасполучення з Туреччиною: «Ми як власники аеропорту встановимо мінімальні ставки на обслуговування літаків, допоможемо організувати автобусні перевезення до Ужгорода з навколишніх міст і зробимо все, щоб різні бюрократичні формальності зайняли мінімум часу. Єдине прохання від нас – по можливості зробити авіасполучення Ужгорода не тільки з Анталією, а й із Києвом, добиратися до якого поки що доводиться зі Львова або аеропортів Словаччини чи Угорщини».

Як повідомив Е. Чавуш, побажання голови ОДА виконати цілком реально, адже туроператор здійснює авіарейси між Києвом і Стамбулом, які можна продовжити до Ужгорода. Остаточна картина з відкриттям регулярного авіасполучення в Ужгороді з наступного туристичного сезону стане відома до кінця жовтня.Читайте также: