Кувейт зацікавився українським Ан-178

logo


Кувейт зацікавився українським Ан-178

Представники оборонних відомств Кувейту зацікавлені у співпраці з Україною в питанні спільного виробництва і продажу літака Ан-178, повідомив перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олег Гладковський за підсумками візиту до цієї країни.

«Радий констатувати, що представники оборонних відомств Кувейту проявили жвавий інтерес до нашого літака Ан-178. Українська сторона готова розпочати переговори про співпрацю в цьому напрямі, як з продажу, так і щодо спільного виробництва. Крім того, вважаю дуже перспективним ринок Кувейту для розвитку співробітництва у військово-технічній сфері, починаючи з бронетанкової галузі та високоточного озброєння, і завершуючи масштабними авіаційними проектами», — цитує О.Гладковського прес-служба РНБО у вівторок.

У релізі також зазначено, що, окрім демонстраційного польоту багатоцільового транспортного літака Ан-178, представникам оборонних відомств Кувейту продемонстрували безпілотний багатофункціональний бронетранспортер «Фантом-2», ПТРК «Скіф» із керованими ракетами і легкий переносний ракетний комплекс «Корсар».

О.Гладковський під час візиту провів зустрічі з начальником Генерального штабу Збройних сил Кувейту генералом Мухаммедом Аль-Хедр, управляючим директором Кувейтської інвестиційної адміністрації Фарук Аль-Бастакія і першим заступником МЗС Кувейту Халідом Аль-Джаралла.Читайте также: