Кубів розповів, на скільки років розрахований «план Маршала» для України

logo


КИЇВ. 14 вересня. УНН. Запропонований «план Маршалла» для України розрахований на термін до 10 років і у перспективі передбачає виділення по 5 млрд євро щорічно. Про це повідомив перший віце-прем’єр-міністр — міністр економічного розвитку Степан Кубів в четвер журналістам, передає кореспондент УНН.

«Є символічно те, що колеги наші з Європи представили нам чіткий план… Цей план є в двох площинах. Площина перша — допомога ініціативної групи, особливо вас, шановний пане прем’єр, і литовської групи, представників Європи, нас на європейській площадці. І друга ініціатива — використання двосторонніх відносин між Україною і Литвою для допомоги, консультацій, формування відповідної конкретної стратегії в часовій лінійці — на 2018, на 2019 та на 2020 рік як перспектива і в даній перспективі цей «План Маршалла» до 10 років», — сказав С.Кубів.

За словами С.Кубіва, зокрема йдеться про «залучення і повернення довіри фінансових міжнародних установ». «Ми говоримо про не менше 5 млрд доларів в рік», — додав він.

Також він відзначив, що йдеться про проекти у різних сферах, ріст економіки. «Це попередні параметри», — додав віце-прем’єр.

За даними Мінекономрозвитку, «план Маршалла» для України передбачають 5 млрд євро на рік, що, як очікується, забезпечить зростання економіки до 6-8%.

читайте також: «План Маршалла» може бути успішним для України — Гройсман