Китай зацікавився українськими літаками

logo


Українськими «Ан» зацікавилися китайці. Зокрема, КНР зацікавлена у співпраці щодо купівлі літаків та їхнього спільного виробництва з використанням матеріалів і запчастин вироблених в КНР. Власне, сьогодні, 6 грудня, Торговий представник України Нталія Микольська та заступник Міністра економічного розвитку Юрій Бровченко разом з китайською делегацією на чолі з Віце-Прем’єром Державної Ради КНР Ма Каєм відвідали авіабудівний концерн «Антонов». Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

Китайці були вражені широкою лінійкою літаків та можливостями їхнього обладнання для різних спеціальних потреб. Вони готові тісно співпрацювати з Україною в галузі літакобудування.

«Це хороші новини, тому що сектор аерокосмічної та авіаційної промисловості серед перспективних секторів Експортної стратегії України», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, ДП «Антонов» багато років виробляє відомі на весь світ літаки, а також частини та комплектуючі до них. Важливим є реалізація послуг щодо технічного обслуговування та ремонту повітряних суден.Читайте также: