Кабмін збільшив допомогу сім’ям загиблих під час виконання обов’язку

logo


Кабмін збільшив допомогу сім'ям загиблих під час виконання обов’язку

Кабінет Міністрів України збільшив одноразову матеріальну допомогу із 500 до 750 прожиткових мінімумів сім’ям загиблих під час виконання військовослужбовцем обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків

Як передає кореспондент агентства «Інтерфакс-Україна», відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зачитав це рішення серед ухвалених урядом без обговорення.

При цьому розмір допомоги сім’ї у разі загибелі військового в період проходження військової служби або внаслідок захворювання чи нещасного випадку, що мали місце в період проходження ним військової служби, або під час виконання обов’язків військової служби, служби у військовому резерві військовослужбовцем строкової служби, військовозобов’язаних і резервістів, які призвані на навчальні (чи перевірочні) та спеціальні збори, залишився тим самим — 500 прожиткових мінімумів.

Кабмін також збільшив із 250 до 400 прожиткових мінімумів для працездатних одноразову допомогу тим, хто отримав інвалідність зі встановленням I групи, із 200 до 300 прожиткових мінімумів — II групи, з 150 до 250 прожиткових мінімумів — III групи.

Таким чином, уряд збільшив суму допомоги сім’ям загиблих на службі військових із 800 тис. грн до 1,2 млн грн (прожитковий мінімум на 1 січня 2017 року — 1,6 тис. грн).

Як повідомлялося, 8 листопада уряд уже підвищив цю допомогу з 500 до 750 прожиткових мінімумів для сімей загиблих під час проведення антитерористичної операції.