Кабмін затвердив фінплан Укрзалізниці без підвищення тарифів на пасажирські перевезення

logo


Кабінет міністрів України 13 вересня затвердив фінансовий план державної компанії «Укрзалізниця» на 2017 рік, у якому немає норм про збільшення тарифів на пасажирські перевезення. Про це повідомляє Урядовий портал. 

Також прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголосив на підтримці створення стратегії розвитку «Укрзалізниці», зазначивши, що перевізник потребує масштабного оновлення та максимально прозорої та зрозумілої тарифної політики.

Раніше в Укрзалізниці анонсували значне зменшення ціни на квитки на потяг «Київ-Варшава». Так, з 3 вересня квитки на потяг Київ-Варшава подешевшали з 2441 гривні до 1340 гривень.

Нагадаємо, що у квітні «Укрзалізниця» заявила про те, що не планує у 2017 році підвищувати тарифи на проїзд у пасажирських поїздах, хоча в листопаді минулого року компанія повідомляла про плани підвищити тарифи двічі на 16%. Так, перевізник наголосив, що вартість проїзду в поїздах далекого прямування залишається незмінною з липня 2014 року.

Крім того, компанія планувала з січня 2017 року на 10% підвищити вартість проїзду у вагонах I і II класів у швидкісних поїздів «Інтерсіті+».