Кабмін запровадить посаду заступника міністра агрополітики з питань фермерства

logo


КИЇВ. 13 вересня. УНН. Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк запропонував на засіданні уряду запровадити посаду заступника міністра аграрної політики з питань фермерства, кооперації та сільських територій, передає кореспондент УНН.

«Асоціація (Асоціація фермерів та приватних землевласників — ред.) вийшла з ініціативою про запровадження посади заступника міністра аграрної політики, який би опікувався питаннями фермерства, кооперації і сільських територій. Прем’єр-міністр підтримав цю пропозицію. І асоціація внесла цю кандидатуру на посаду. На засіданні уряду присутній Шеремета Віктор Васильович — перший віце-президент асоціації фермерів, якого асоціація запропонувала (на посаду заступника міністра агрополітики — ред.)», — сказав він.

М.Мартинюк зазначив, що Мінагрополітики кандидатуру віце-президента Асоціації фермерів внесе на розгляд уряду.

читайте також: Кабмін планує наступного року додатково виділити мільярд на підтримку фермерів

У свою чергу Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що повністю підтримує призначення Віктора Шеремета на посаду заступника міністра аграрної політики.

Глава уряду додав, що кабмін призначить заступника міністра аграрної політики та продовольства з питань фермерства на наступному засіданні.